Trenere og lagledere

Alt om trener-rollen finner du her – trenerhåndbok for Gimse IL
Alt om lagleder-rollen finner du her  – laglederhåndbok for Gimse IL

Oversikt over lagledere og trenere i Gimse IL.

Lag  Rolle Navn Telefon  E-post
J2013 (J7)  Lagleder Marie Trondsen 98088074 marietrondsen@hotmail.no
 Lagleder Toril Søpstad 41281318 toril.l.sopstad@gmail.com
 Trener Simen Sæhlie 40243815 simen.sehlie@stolav.no
 Trener Robin Fiskvik 97719675 m3_fiskvik@hotmail.com
 Trener Eirik Opshaug Risvik 95916049 eirik.o.risvik@gmail.com
G2013 (G7)  Lagleder Øyvind Haarberg 95958050 oeyhaarb@online.no
 Trener Stian Rambraut 99530210 stian.rambraut@pon.com
 Trener Julianne Amundøy Andersen 40480857 julianne.a.andersen@gmail.com​
 Trener Christian Pedersen 95721538 chr.pedersen@gmail.com
 J2012 (J8)  Lagleder Wenche Blokkum 98635306 blokka_183@hotmail.com
 Trener Kari Lunde 91309178 kari.lunde@hotmail.no
 Trener Hege Vårvik Indset 90134126 hegei1984@hotmail.com
 Trener Ingar Sørvik 93088699 ingards@hotmail.com
 G2012 (G8)  Lagleder Øyvind Vestavik 41422911 jucas266@msn.com
 Trener Aleksander Wik 92843830 Alekswik@hotmail.com
 Trener Alexander H Kopperud 41625749 alexanderhkopperud@hotmail.com
 Trener Anders Reitaas Olsen 92400322 Anders.reitaas@gmail.com
 Trener Torstein Hansen 93201529 torstein.hansen@akerbp.com
 G2011 (G9)  Lagleder Tone Tevik Lilleberg 98441231 tone.t.lilleberg@gmail.com​
 Trener Julianne Amundøy Andersen 40480857 julianne.a.andersen@gmail.com​
 Trener Rune Solberg 45637938 rune_sol@yahoo.no​
 Trener Ronny Berge 41698200 ronnyberge@gmail.com
 J2011 (J9)  Lagleder Kristine Riise 90831316 kristine.rise@gmail.com
 Lagleder Ketil Eriksen 92809542 Kampari77@hotmail.com
 Trener Thomas Nydal 92437930 Thomnyd@hotmail.com
 Trener Steinar Eggen 90146052 steggen78@gmail.com
 G2010 (G10)  Lagleder Marit Borten 41522751 mbb@bnbank.no
 Trener Ingar Sørvik 93088699 ingards@hotmail.com
 Trener Bjørn Høiem 92245415 bjorn.hoiem@dnb.no
 J2010 (J10)  Lagleder Siv Helene Ovesen 95869038 sivheggli@hotmail.com
 Trener Marianne Reitaas 97622531 Marianne.reitaas@gmail.com
 Trener Anne Grete Hegdal 93030694 anehegdal@gmail.com
 G2009 (G11)  Lagleder Siri Hummelvoll 95281599 siri.hummelvoll@effektivgruppen.no
 Trener Åse Mørreaunet 92032726 ase.morreaunet@gmail.com
 Trener Bjørn Gunnar Benjaminsen 90651970 bgbenjaminsen@gmail.com
 Trener Ole Anders Storsve 99217246 olee_a@hotmail.com
 J2009 (J11)  Lagleder Siri Haugen Sve 97758195 siri@trondertun.no
 J2008 (J12)  Lagleder Lynn Sandø 46761480 lynnsando@gmail.com
 Trener Hilde Fjorden 92829966 hifjor@online.no
 Trener Børge Sundsfjord 97656560 borgesundsfjord@gmail.com
 G2008 (G12)  Lagleder Hege Næss 92200903 hegenaess@gmail.com
 Lagleder Martin Andresen 99092833 Martin@andres1.net
 Trener Ørjan Sætre 92097240 oerjan.satre@gmail.com
 Trener Nils Haugen 98608683 Nils.E.Haugen@sintef.no
G13  Lagleder Ingvill Nyland 40413673 inyland@hotmail.no
 Lagleder Mona Windseth 90546234 monawindseth@gmail.com
 Trener Jean Maduga 48202717 jeanmaduga@gmail.com
 J13  Lagleder Nina Brodahl 93450450 nbrodahl@gmail.com
 Trener Erik Olsen 98282527 erikolsen1969@gmail.com
 Trener Hans Petter Berntsen 99493945 Hans.petter.berntsen@moller.no
 Trener Jørn Bolland Jorn@rorlegger1.no
 Trener Lars Håvard Tirslaug 92622799 tirslauglars@hotmail.com
G14  Lagleder Arne Oustad Nordbotn 95416736 arne@bb-entreprenor.no
 Lagleder Frode Holm 99529299 frode.holm@norgeshus.no
 Trener Frode Restad 97901438 Frode.restad@ahlsell.no 
 Trener Per Olav Orheim 92027466 perolav.orheim@loqal.no
 Trener Kristian Lystad 48301016 klystad@online.no
 Trener Linda Hammerø 97609005 linda.hammero@gmail.com
 J14  Lagleder Hege Merete Gaustad 91522341 mer-gaus@online.no
 Trener Erik Olsen 98282527 erikolsen1969@gmail.com
 Trener Geir Mellingsæter 92086079 geirmell70@gmail.com
 J15  Lagleder Tone Dybdalsbakk 99630199 tone_dypdalsb@yahoo.no
 Lagleder Annika Øie 93800999 annika72@online.no
 Trener Jørn Tore Berg 95789162 joern-tb@online.no
 Trener Bjørnar Duun 99617937 bj-duun@hotmail.com
 Trener Ragnhild Haugen 93865337 ragnhild.haugen@gmail.com
 G16  Lagleder Vidar Krogh-Albertsen 90056300 vidar@krogh-albertsen.no
 Lagleder Oddny Langørgen 45861210 Oddny_langorgen@hotmail.com
 Trener Marius Leer 99457320 marius.leer@asko.no
 Trener Jon Endre Rånes 91845204 jon@n-pro.no
 Trener Kevin Jørgensen
J17  Lagleder Jørgen Qvenild  92445515 jorgen@svanholm.no
 Lagleder Hege Gaustad  91522341 mer-gaus@online.no
 Trener Bjørn Høiem  92245415 bjorn.hoiem@dnbnor.no
 Trener Gry Båtvik  92410550 gryhand@gmail.com
 Trener Morten Frank  91874269 mortenfrank82@gmail.com
 Trener Lars Svanholm 90110550 lars@svanholm.no
 G19  Lagleder Øyvind Krogh-Albertsen 95448071 oyvind@krogh-albertsen.no
 Lagleder Kristel Kjøraas 93212357 kristel@loqal.no
 Trener Ole Høybakken 90510925 olehoey@getmail.no
 Trener Inge Rimolsrønning 90127940 inrimols@online.no
 Trener Armel Mbuebue 98830325 ar12_mm@hotmail.com
 Herrer SR Lagleder Aleksander Åmot Olsen 47608852 aleksanderamot.olsen@fotball.no
 Trener Anders Olsen Reitaas 92400322 anders.reitaas@gmail.com
 Trener Morten Frank 91874269 mortenfrank82@gmail.com
 Damer SR  Lagleder Kvinnefotball@gimseil.no
 Hovedtrener Ketil Olsen 91750019 ketil@mymechanic.no
 Trener Ketil Aagesen 40035394 aagesen.ketil@gmail.com
 Ass. trener Marianne Reitaas 97622531 Marianne.reitaas@gmail.com
 Ass. trener Helene Å. Olsen 45246565 helene_olsen96@hotmail.com
Dugnadsansv. Gisle Riset 93868153 gisle.riset@gmail.com
Materialansv. Tore Rønning 47017362 tore.ronning1972@gmail.com
Økonomi Erik Olsen 98282527 erikolsen1969@gmail.com
Nettansv. Nina Åmot 47024538 amotnina@gmail.com