Styret

      Styret i Gimse IL er det “øverste organ” i klubben. Medlemmene her velges for 2 år av gangen. Gjennom valgkomiteen blir kandidater funnet for å sitte i styret.

      Sportslig utvalg i klubben har fått mandat av styret til å drive og drifte fotballgruppa.

 

                                               Styret Gimse IL.

Leder Erik Olsen 98 28 25 27 leder@gimseil.no
Sekretær Kirsti Ekren 47 01 88 48 post@gimseil.no
Økonomi faktura Hege Hovde Husby 45 80 08 06 faktura@gimseil.no
Økonomi regnskap Joachim Berg Rønning 92 67 29 97 okonomi@gimseil.no
Fotball leder Vidar Krogh-Albertsen 90 05 63 00 fotball@gimseil.no
Allidrett/barnelek leder Kristin Welschinger 99 34 09 23 allidrett@gimseil.no
Styremedlem Frode Holm 99 52 92 99 frode.holm@norgeshus.no
Styremedlem Rune Solberg 45 63 79 38 rune_sol@yahoo.no​

                                                       Sportslig styret.

Leder Tore Rønning 47 01 73 62 tore.ronning1972@gmail.com
Fotball leder Vidar Krogh-Albertsen 90 05 63 00 fotball@gimseil.no
Trenerveileder Kristian Lystad 48 30 10 16 klystad@online.no
Barnefotball Siv Helene Ovesen 95 86 90 38 sivheggli@hotmail.com
Senior Aleksander Å. Olsen 47 60 88 52 aleksanderamot.olsen@fotball.no
Jentefotball Bjørn Høyem 92 24 54 15 bjorn.hoiem@dnb.no

                                                               Drift.

Kvalitetsansvarlig Vidar Krogh-Albertsen 90 05 63 00 vidar@krogh-albertsen.no
Arrangementansvarlig Tone Tevik Lilleberg 98 44 12 31 tone.t.lilleberg@gmail.com​
Anleggsansvarlig Geir Mellingsæter 92 08 60 79 geirmell70@gmail.com
Dommer ansvarlig Trond Østeraas 90 83 85 58
Fairplay Martin Andresen 99 09 28 33 Martin@andres1.net