Damer SR

Vi er en ivrig gjeng seniorspillere som til daglig spiller i 3. div.

I vinter trener vi tirsdag, torsdag og søndag i Bankhallen.

Spiller du fotball i dag eller har spilt tidligere, men savner fotballen. Er du hjertelig velkommen til vår lag. Vi ønsker oss flere spillere 🙂

Kontaktpersoner

Lagleder.
Kvinnefotball@gimseil.no

Hovedtrener: Ketil Olsen.               Mob. 917 50 019 – ketil@mymechanic.no
Trener:           
Ketil Aagesen.          Mob. 400 35 394 – aagesen.ketil@gmail.com
Ass. trener:   
Marianne Reitaas.     Mob. 976 22 531 – marianne.reitaas@gmail.com
Ass. trener:   
Helene Åmot Olsen. Mob. 452 46 565 – helene_olsen96@hotmail.com

Dugnadsansv. Gisle Riset.     Mob. 938 68 153 – gisle.riset@gmail.com
Materialansv.
Tore Rønning. Mob. 470 17 362 – tore.tonning1972@gmail.com
Økonomi.
       Erik Olsen.       Mob. 982 82 527 – erikolsen1969@gmail.com
Nettansv.        Nina Åmot.     Mob. 470 24 538 – amotnina@gmail.com

Nyheter fra Damer SR